Organizational Chart

Chairman
Shihan Peter Chong

Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Karate Alliance KyokushinRyu.

Mistrz karate Kyokushin i były zastępca dyrektora policji w Singapurze. Był przewodniczącym Międzynarodowego Komitetu ds. Azji i Bliskiego Wschodu w Międzynarodowej Organizacji Karate założonej przez Masutatsu Oyamę (1923-1994), a obecnie kierowanej przez Shokei Matsui. Chong urodził się jako Chong Seh Jam w 1941 roku w Singapurze. Jako chłopiec był zastraszany przez swoich kolegów z klasy. Chong rozpoczął naukę sztuk walki pod okiem swojego ojca w 1955 roku w wieku 14 lat, ale trening został przerwany, gdy jego ojciec przyjął filozofię nieużywania przemocy z powodu konfliktu ze swoją nową religią rzymskokatolicką.


Kariera - przed studiowaniem karate Kyokushin Chong ćwiczył judo i był instruktorem judo w Siłach Policji w Singapurze. W 1965 roku Chong popłynął do Japonii, by trenować u Masutatsu Oyamy, nie informując ani swojej żony, ani ojca o swoich zamiarach. W 1968 r. osiągnął stopień 3 dan, a 4 dan w 1972 r. W pewnym momencie po 1968 r. Chong założył własne dojo, które nie zostało zarejestrowane w Singapore Karate Association. Chong osiągnął 5 dan w 1975 r. i był na tym stopniu do co najmniej 1979 r. Chong był odpowiedzialny za szkolenie Inamullaha Khana, pioniera karate Kyokushin w Pakistanie.W 1988 r. Chong otrzymał Pingat Bakti Masyarakat (Medal za Służbę Publiczną) od Ong Teng Cheong, przyszłego wicepremiera Singapuru, za usługi dla sztuk walki. Chong jest aktualnie w posiadaniu ósmego dana w Karate Kyokushin i awansował do tej rangi w 1999 roku.


WICEPREZES
Shihan Take

Prezydent Międzynarodowego Związku Karate Alliance KyokushinRyu

Pochodzi z prefektury Kagoshima. W wieku 18 lat wstąpił do głównego sztabu.

„Pochodzę z prefektury Kagoshima. W wieku 18 lat wstąpiłem do głównego sztabu. (późno) Jestem zachęcony przez byłego prezydenta Pana Otoyamę, jestem znany w całej Japonii z potężnego uderzenia i low kick'a jako broni. W 1976 r. założyłem oddział prefektury Kagoshima, by uruchomić Amami Oshimę w swoim rodzinnym mieście, dojo liczyło 59 miejsc w prefekturze Kagoshima, a teraz jest prezydentem karatechi kaikan międzynarodowego światowego federacji karatedo. Ponadto, zdobycie wielu kompetentnych graczy, w tym mistrzostwa świata w karate i mistrzostwa Japonii, zyskało dobrą reputację ze świata karate.Obecnie ósmy Dan.


RADA CENTRALNA

Kraje


PREZYDENT

DYREKTOR TECHNICZNY
Jackie Chong

Dyrektor techniczny of
Międzynarodowy Sojusz Karate KyokushinRyu


Legal Officer
Mohammed Nizam

OFICER PRAWNY Międzynarodowy Sojusz Karate KyokushinRyu

Wielka filia Kyokushin Karate Kerala w Mas Oyama powstała w 1990 roku, wraz z głównym dojo w Klubie Natioanl, Statue, Trivandrum. Sosai Mas Oyama mianował Sensei Mohammeda Nissam, 3 Dan w Japonii jako szef filii IKO Kerala.

W latach 1990-93 odbył szkolenie w Honbu Dojo w Japonii u legendarnego wielkiego mistrza Mas Oyamy. Został przedstawiony IKO Honbu przez Shihan Peter Chong podczas swojej pierwszej wizyty w Kerali jako Główny Sędzia na odbywającym się na stadionie Jimmy'ego George'a turnieju stanu Kerala w maju 1990 r.

Osiągnięcia, nagrody i wyróżnienia - Sensei Mohammed Nissam, Branch Branch – Kerala :

 • Mistrz Stanu Kerala karate pełnokontaktowego - 1984, Trivandrum
 • Mistrz Karate pełnokontaktowego "All India" - 1988, Bangalore
 • "Asian Karate Tournament", uczestnik, drużyna indyjska - 1990, Sapporo, Japonia
 • V Światowy Turniej Karate, Trener, drużyna indyjska - 1991, Tokio, Japonia
 • Międzynarodowy Turniej Karate w Singapurze, Trener, drużyna indyjska- 1992, Singapur
 • "Asian Karate Tournament", trener, drużyna indyjska - 1994, Katmandu, Nepal
 • VI Światowy Turniej Karate , trener, drużyna indyjska - 1995, Tokio, Japonia
 • "Asian Karate Tournament", trener, drużyna indyjska - 1996, Chennai, Indie
 • Międzynarodowy Festiwal Sztuk Walki, Dyrektor Festiwalu - 2012, Kerala, Indie
 • XIII "Asian Karate Tournament", Koordynator wydarzenia - 2012, Kerala, Indie
 • "Asian Karate Tournament", trener, drużyna indyjska - 2014, Manila, Filipiny

Oficer medyczny
Ajith Ga

Oficer medyczny w of
Międzynarodowy Sojusz Karate KyokushinRyu


KSIĘGOWOŚĆ